Bądź online! Innowacyjne usługi dla przedsiębiorstw

Bądź online! Innowacyjne usługi dla przedsiębiorstw

Dla większości przedsiębiorstw Internet gra dzisiaj kluczową rolę. Nie tylko w zakresie promocji czy komunikacji z Klientami, ale także w wielu innych, często strategicznych aspektach. Nic więc dziwnego, że powstają usługi, które pomagają przedsiębiorstwom w przeróżnych sposobach wykorzystania sieci.

Dedykowane oprogramowanie bez kodowania

Wykorzystanie specjalistycznego oprogramowania dla firm jest dzisiaj powszechne. Systemy pomagają w zarządzaniu przedsiębiorstwem i organizowaniu pracy, często są wręcz trzonem działalności. Poza kilkoma specyficznymi branżami, takimi jak handel detaliczny, znalezienie odpowiednich rozwiązań stanowi jednak spory problem. By stworzyć dedykowane oprogramowanie, nie trzeba jednak dysponować ogromnym budżetem. Może pomóc w tym platforma low code, czyli narzędzie pozwalające na tworzenie zaawansowanych aplikacji biznesowych bez znajomości programowania. To świetne, wygodne, niedrogie i niesamowicie praktyczne rozwiązanie dla firm potrzebujących indywidualnego oprogramowania.

Urządzenia sieciowe i obsługa informatyczna

Niezawodna wewnętrzna sieć jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania wielu przedsiębiorstw, nie tylko tych z branży IT. Stworzenie jej nie jest jednak proste, wymaga długich przygotowań, kompletowania sprzętu i udziału specjalistów. Całe przedsięwzięcie nigdy nie jest też tanie. To dlatego warto wybrać rozwiązania takie jak linia urządzeń Ubiquiti Unifi. Sprzęt tej marki jest znacznie tańszy w porównaniu z innymi rozwiązaniami SDN, a cechuje się świetną jakością. Pozwala także na proste i wygodne zdalne zarządzanie sieciami w wielu lokalizacjach. Co więcej, oficjalny polski dystrybutor urządzeń Ubiquiti oferuje też swoim Klientom kompleksowe wsparcie techniczne.

Profesjonalne transmisje spotkań i wydarzeń

Ostatnia usługa, którą przedstawimy, to pełna obsługa i realizacja transmisji internetowych. Wyspecjalizowane przedsiębiorstwa oferujące transmisje online pozwalają firmom na profesjonalne nadawanie na żywo wszelkich wydarzeń. Od imprez firmowych, targów czy webinarów, aż po spotkania biznesowe i konferencje. Zapewniają najwyższej jakości sprzęt oraz jego obsługę. Dzięki takim usługom wiele przedsiębiorstw znacznie oszczędza na zakupie urządzeń i organizacji, gwarantując sobie też przy tym w pełni profesjonalne transmisje. To świetne rozwiązanie dla firm organizujących różne wydarzenia.

Wraz z rozwojem technologii i ewolucją procesów w przedsiębiorstwach nieustannie powstają nowe usługi. Wiele z nich pozwala rozwiązywać istotne problemy, niektóre umożliwiają też realizację przedsięwzięć dotychczas wręcz niemożliwych. Naprawdę warto je śledzić.