Świat online

Świat online

Życie codzienne, zawodowe, rozrywka i nauka, wchodzą w zupełnie nową przestrzeń. To przestrzeń wirtualna. Dominuje wszystkie dziedziny życia. Jej zdobycze, takie jak np. transmisje online, znacznie służą wygodzie, czasem jednak stanowią jedyne rozwiązanie. Dobrze, aby wirtualnemu boomowi towarzyszyło bezpieczeństwo danych. Na szczęście i w tej kwestii wiele się zmieniło.

Platforma low code. Programowanie dla każdego

Platforma low code to unikalne rozwiązanie umożliwiające tworzenie przydatnych aplikacji, bez konieczności posiadania wiedzy o programowaniu. W kilku prostych krokach można zbudować funkcjonalny, intuicyjny, obdarzony przyjemnym interfejsem produkt. I co najważniejsze, nie trzeba od razu inwestować środków. Wystarczy pobrać darmową prezentację lub wykorzystać bezpłatną wersję demo. Na dobry początek w zupełności wystarczy. Dla wygody i indywidualnych potrzeb użytkowników przygotowano szyte na miarę atrakcyjne warianty. To rozwiązanie, którego nie można przegapić.

Transmisje online. Niech zobaczy cię cały świat

Webinar, konferencja, koncert, a może ważne sportowe wydarzenie? Niezależnie jakiego typu wydarzenie nas czeka, jedno jest pewne - obecność obowiązkowa! Tego nie można przegapić. Chodzi przecież o bardzo ważne sprawy. Aby wziąć udział w jednym z nich, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Transmisje online to stabilne serwery i streaming oparty o najpopularniejsze serwisy. To możliwość poszerzenia widowni i doskonały sposób na dotarcie do tych, którzy znajdują się daleko. Bardzo daleko. Nawet na drugim końcu świata. Inni cię widzą, a ty zarabiasz.

Ubiquiti. Bezpieczne i stabilne systemy w każdej firmie

Stara prawda głosi, że świat należy tylko do odważnych. Z pewnością do tego grona zalicza się marka Ubiquiti, która nie boi się wyzwań. Obsługuje największe firmy i instytucje zapewniając im spokój w zakresie integracji systemów i sieci komputerowych. To bardzo ważne, bo dzisiejszy biznes i administracja w dużym stopniu oparte są na działaniu w przestrzeni wirtualnej. Bezpieczeństwo sieci to sprawa priorytetowa i tylko doświadczone, sprawdzone i pewne swego firmy, dysponujące odpowiednią wiedzą i cieszące się zaufaniem Klientów, skutecznie ochronią biznes przed nieobliczalnymi w skutkach awariami. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy i przypuszczenia. Liczy się chłodna kalkulacja, bo zagrożenia płynące z wirtualnego świata mogą przyczynić się do realnych kłopotów. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Bez dwóch zdań.